Ege Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu'na hoş geldiniz.
2015-2016 eğitim öğretim yılında Kelime Kulübü 17 Mart 2015 Perşembe günü başlıyor. Bu kulübe İngilizce kelime dağarcığını geliştirmek isteyen tüm Pre-Elementary öğrencileri katılabilir.

Vocab Club Nedir?
Kelime Kulübü, Ege Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından hazırlık öğrencileri için oluşturulmuş bir etkinlik kulübüdür. Bu ders dışı etkinliğindeki amaç, öğrencilerin İngilizce kelime bilgilerini geliştirmelerini sağlamaktır.

Vocab Club'a kimler katılabilir?
Kelime Kulübü'ne İngilizce kelime bilgisini geliştirmek isteyen tüm Pre-Elementary grubu öğrencileri katılabilir.

Vocab Club'da ne yapılıyor?
Kelime Kulübü'nde her etkinlik öncesi etkinlikte ele alınacak kelimeler belirlenir. Bu kelimeler öğrencilerin seviyesine uygun olarak belirlenmiş bir kelime listesinden seçilir ve kelimelerin öğrenciler tarafından edinimini sağlayabilmek için farklı aktiviteler planlanır.

Vocab Club etkinliği ne zaman?
Etkinlik Pre-Elementary grubu öğrencileri için 17 Mart 2016, 7 Nisan 2016, 21 Nisan 2016 ve 12 Mayıs 2016 tarihlerinde Perşembe günü saat 11:30-13:00 arasında yapılmak üzere planlanmıştır.

Vocab Club etkinliği nerede yapılıyor?
Etkinlik, ilan edilen gün ve saatlerde Yabancı Diller Yüksekokulu ana binasında en üst katta YD-32 nolu derslikte yapılmaktadır.

Vocab Club etkinliği için en az kaç öğrenci gereklidir?
Etkinliğe beş kişiden az öğrenci katılması durumunda etkinlik iptal edilir.

Vocab Club'a nasıl katılabilirim?
Vocab Club'a katılım başvurusu internet üzerinden doldurulan form aracılığıyla alınmaktadır. Öğrenciler formu internet üzerinden doldurarak başvuru yapabilirler. Başvurular haftalık olarak alınmaktadır. Bir etkinliğe en fazla 20 kişi katılabileceğinden, ilk başvuran 20 kişiden sonra o gün için artık başvuru kabul edilmeyecektir. Katılım formunu dolduran öğrencilerin isimleri yaklaşık 10 dakika içinde listeye yansır. Bu nedenle formu doldurur doldurmaz isminizi listede göremezseniz lütfen 10 dakika bekleyiniz ve bu süre içinde formu tekrar doldurmayınız. Etkinliğe katılım günleri ve başvuru linkleri aşağıdadır.

  • 17 Mart 2016 Tarihli Etkinlik Fotoğrafları
  • 7 Nisan 2016 Tarihli Etkinlik
  • 21 Nisan 2016 Tarihli Etkinlik
  • 12 Mayıs 2016 Tarihli Etkinlik

Etkinliğe Başvur  -  Başvuranların Listesi
Pearson Akreditasyonu, okulumuzun kalite süreçlerinin, bağımsız bir uluslararası kalite ölçütü olan Pearson'ın Edexcel standardını sağladığını onaylar.
English
Italiano
Français
Select language:
Deutsch
Güncelleme: 5 Mart 2016
Okunma: kez
Program Dışı Faaliyetler > Kelime Kulübü
Vocab Club (Kelime Kulübü)